سه شنبه, 02 20th

Last updateدوشنبه, 19 Feb 2018 7pm

گردش ، ورزش ، نشاط   همراه با  انجمن گردشگري ورزشي

اجرای طرح حفاظت همگانی از محیط زیست

photo 2017 07 16 19 19 25

 رضا خوش سرور ( رئیس انجمن گردشگری ورزشی ) اعلام داشت : با توجه به تعدد برگزاری اردوهای گردشگری ورزشی در فصل تابستان ، در راستای توسعه بیش از پیش فرهنگ حفاظت از محیط زیست ، اجرای " طرح حفاظت همگانی از محیط زیست " توسط راهنمایان و گردشگران انجمن گردشگری ورزشی اجرا و با تقدیر ویژه از فعالین این حوزه ( جوایز ارزنده ) توسط رئیس انجمن همراه خواهد بود.

 وی گفت : شعار انجمن گردشگری ورزشی از ابتداء فعالیت " گردش همراه با ورزش و حفاظت از محیط زیست " بوده و به لطف خداوند منان در طی سال های فعالیت ، این شعار فقط درحد یک شعار نبوده و بعنوان یک فرهنگ در تمامی اردوهای گردشگری ورزشی بشکل عملی اجرا شده است و  جا دارد تا در این خصوص از تمامی راهنمایان و گردشگران فهیم انجمن گردشگری ورزشی ، نهایت تقدیر و سپاس را داشته باشم.

 خوش سرور بیان داشت : هدف از توسعه ورزشهای همگانی در غالب گردشگری ورزشی ، ایجاد سلامت جسمی و روحی در بین تمام سنین و اقشار جامعه است و یقینا این مهم بدون حفاظت از محیط زیست بی معناست.

 ایشان همچنین افزود : جمع آوری زباله ها توسط گردشگران ورزشی ،اقدامی شایسته و انسان دوستانه است که از ابتداء فعالیت این انجمن در تمامی دوره های آموزش راهنمایان گردشگری ورزشی مورد آموزش قرار گرفته و خوشبختانه در تمامی اردوهای گردشگری ورزشی بشکل یک فرهنگ درحال اجرا می باشد.

"" جمع آوری زباله ها در منطقه دریاچه خلیج فارس تهران ( جمعه ۱۶ تیر ۹۶ ) ""

 

photo 2017 07 16 19 19 46

محل قرارگیری: صفحه اصلی آرشیو اخبار و اطلاعیه ها اجرای طرح حفاظت همگانی از محیط زیست